Super idejos
Plastikiniai langai

Šiais laikais, kai ypač padidėjo energetinių išteklių kainos, kiekvienas susimąsto, kaip pigiau apšiltinti savo būstą. Langas yra ploniausia dalis statinio struktūroje. Iki 25 proc. šilumos prarandama pro paprastus langus. Stiklo paketai, įstatyti į lango rėmą, šį šilumos praradimą sumažina perpus. Stiklo paketai - puiki, ekonomiška, šilumai ir garsui mažai laidi šiuolaikinė langų stiklinimo medžiaga.

Tačiau labai svarbu, kad ji būtų pagaminta kokybiškai ir atitiktų techninius reikalavimus. Kitaip ji neatliks savo funkcijų. Šiuo metu Lietuvoje langus gamina daugiau kaip 200 įmonių, iš kurių daugiau kaip 50 gamina plastikinius. Tai visiškai patenkina esamus poreikius. Jūsų name ar bute langai taip susidėvėjo, kad remontuoti jų jau neapsimoka? Statotės naują namą ar rekonstruojate butą ir jums reikalingi nauji langai? Iškyla klausimas nuo ko pradėti, kaip teisingai pasirinkti gerus langus?  
 

Kokius plastikinius langus šiuo metu mes siūlome ?

 

 Salamander plastikiniai LangaiSalamander "Streamline" sistemos plastikiniai langai išsiskiria iš kitų, visų pirma, šiuolaikine gamybos technologija ir puikia kokybe. Tai yra patys plačiausi, 5 kamerų plastikiniai langai, Lietuvos rinkoje - profilio plotis 76 mm, o tai garantija, kad Jūsų būstas bus geriau apsaugotas nuo triukšmo ir šilumos nuostolių bei sumažins "šalčio tilto" tikimybę. Mūsų plastikinių langų tvirtinimo sistema yra labai patikima, sauganti būstą nuo įsilaužimo, priskiriama tarptautinei 2 klasei. Plastikinių langų rėmų vidinė ir išorinė spalva akinamai balta - tai suteikia langams ypatingo grožio, patrauklumo. Šio profilio  plastikiniams langams (su montažu) suteikiame 7 metų garantiją, o gamintojai, profiliui suteikia net 20 metų garantiją.

 

 

 

plastikiniai langai salamander streamline

 SISTEMOS PRANAŠUMAI:
Grakštus, elegantiškas, išskirtinio baltumo ir blizgesio profilis;
Plastiko sienelės storis 3.1 mm, o langų tvirtumui naudojama G formos armuotė;
76 mm pločio profilio 5 kamerų sistema;
Maksimali apsauga nuo įsilaužimo;
Spalvų gamos įvairovė;

Maksimalus stiklo paketo storis - 40 mm;
Plastikinio lango šilumos perdavimo koeficientas - U=1,3W/m2K (su armavimu).

Bukletas anglų kalboje

Veka Alphaline langaiVEKA ALPHALINE
Šilumos laidumas U=1
6 kamerų lango profilis
Lango staktos storis – 90 mm
Lango varčios storis – 80 mm
Keičiamos lango tarpinės – 3
Poliuretano užpildai – yra, lango staktoje
Spalva – galima rinktis iš 40 skirtingų atspalvių
Maksimalusi iki 44 mm stiklo paketas (3 stiklų)

info
Plastikiniai langai | aliuminio konstrukcijos | durys
Plastikiniai langai | aliuminio konstrukcijos | durys