Super idejos
Apsauginės žaliuzės

Kiekvienais metais vis daugiau žmonių, sužinodami apsauginių žaliuzių privalumus ir norėdami apsaugoti save ir savo turtą, atsisako neestetiškai atrodančių ir nepatogių langų bei durų grotų ir renkasi apsaugines žaliuzes. Tiek privatūs asmenys, tiek firmų bei organizacijų vadovai, norėdami jaustis patogiau ir saugiau, nesvarstydami užsisako tvirtas ir gražiai atrodančias apsaugines žaliuzes.

Teigiamos apsauginių žaliuzių savybės:

- Terminė izoliacija

Sandariai uždaromi langai ir durys negarantuoja visiškos namo, buto ar ofiso terminės izoliacijos. Apsauginių žaliuzių panaudojimas užtikrina šilumos taupymą žiemą ir apsaugą nuo per didelio įšilimo ir tiesioginių saulės spindulių vasarą.

- Garso izoliacija

Apsauginės žaliuzės užtikrina apsaugą nuo gatvės triukšmo, vėjo gūsių, griaustinio bei kitų nepageidaujamų garsų.

- Apsauga nuo įsilaužimo

Apsauginės žaliuzės apsaugo nuo stebėjimo iš gatvės, o jų konstrukcija efektyviai apsaugo nuo įsilaužimo ar kito mechaninio poveikio.

- Ekologinė švara

Naudojamos šiuolaikinės technologijos bei ekologiškai švari žaliava garantuoja tvirtumą bei atitinka šiuolaikinius ekologijos reikalavimas.

- Estetiškumas

Mes siūlome įvairiaspalves mūsų gamybos žaliuzes iš aliumonio ir plieno. Apsauginės žaliuzės – tai prestižinė graži fasado bei patalpos apdaila.

- Pritaikymas

Apsauginės žaliuzės naudojamos langų, durų, garažų vartų bei parduotuvių vitrinų apsaugai.

Apsauginės žaliuzės saugo patalpas nuo temperatūros svyravimų, lietaus, saulės, triukšmo, dulkių ir įsilaužimo, jau nekalbant apie tai, kad tokios apsaugos priemonės nedarko miesto vaizdo, nes jas galima priderinti ir prie labai senų, ir prie modernių pastatų interjero bei eksterjero.

Apsauginių žaliuzių – langinių pagrindinė apsaugos funkcijas atliekanti dalis yra šarvas, kuris aklinai uždengia angą, langą, ar duris. Šarvo profilis gali būti iš aliuminio arba plieno.

Aliuminio apsauginių žaliuzių tvirtumas ir apsaugos funkcijų atlikimas priklauso nuo profilio juostų aukščio ir storio. Firma “Lanlita” gali pasiūlyti ne tik įvairaus dydžio, bet ir plačios spalvų paletės ( 12 spalvų ) aliuminio profilių apsaugines žaliuzes.

Apsauginių plieninių žaliuzių profilis yra stipresnis ir masyvesnis lyginant su aliuminiu, jis yra 2,5 karto sunkesnis.

 Remiantis policijos suvestinėmis, apie 46 proc. vagysčių ir įsilaužimų įvyksta per langus. Lietuvoje dominuojantys seno tipo mediniai langai daugiaaukščiuose namuose, privačiose valdose, ypač apatiniuose aukštuose yra nesunkiai įveikiami ilgapirščių. Žymiai mažiau vagysčių ir įsilaužimų (apie 20 proc.) įvyksta pastatuose, kuriuose sudėti plastikiniai langai. Bet geri plastikiniai langai ilgapirščius vilioja kaip masalas, nes daugeliu atvejų tokius langus Lietuvoje kol kas sugeba nupirkti tik pasiturinčiai gyvenantys žmonės, turtingesnės firmos, organizacijos. Todėl daugeliu atvejų, pirkdami plastikinius langus, rekomenduojame užsisakyti ir apsaugines žaliuzes.

info
Plastikiniai langai | aliuminio konstrukcijos | durys
Plastikiniai langai | aliuminio konstrukcijos | durys